| LonelyAngel_7189 a întrebat:

Maine e Craciunul si va urez sarbatori fericite la toti love struck! Sunt curioasa sa`mi povestiti o intamplare amuzanta care vi s`a intamplat de Craciunbatting eyelashes! Cea mai frumoasa si cea mai amuzanta va primi fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| scully a răspuns:

Dorm pe Happilica pana dupa pranz si ma trezesc cu fata la perna.
merg in sufragerie unde ii gasesc pe parinti cu niste fete de Inspector Gadget si pe vecinu' cu o fata de maidanez care a uitat ca e Craciunul si a venit sa ceara niste sare.
dupa ce pleaca vecinu' il intreb pe tata: Tati, ce avem anul asta sub brad?
tata: Parchet, fiica mea...
ma intorc in sufragerie pe Happilica si in gandul meu injur pe toata lumea.

laughing

acum, serios vorbind iti urez tie si tuturor un Craciun fericit alaturi de cei dragi si un An Nou plin de bucurie si dorinte implinite.
:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi si tie.Sincer intamplari amuzante care sa mi sa intample mie nu au fost de Craciun, insa anul trecut am dormit la cea mai buna prietena a mea si sora ei.
Era vreo 12 noaptea si noi nu aveam ce face.Ne-am asezat langa brad si am inceput sa sunam diferiti oamenii.Noi radeam de reactia lor(nu ii injuram!). Desi imi pare rau ca am ras pe seama altuia, recunosc ca m-am distrat.

Tie? Care e cea mai amuzanta intamplare?

Pa, pa happy