| TheQuestion a întrebat:

de ce nu a aparut episodul 20 din RObotzi?

Răspuns Câştigător
| nykymyky a răspuns:

Va aparea maine. funda :X

11 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/roboti/ce-s-a-intamplat-la-tiff/

O sa apara azi episodul din cauza ca echipa creative monkeyz a fost prezenta la TIFF si nu avut timp sa faca episodul

| DeeDee a răspuns:

Verifica asta afara:

http://creativemonkeyz.com/roboti/ce-s-a-intamplat-la-tiff/

Au fost la tiff, de-aia:P asa ca o sa apara, dar mai tarziu:P

| justme91 a răspuns:

Daca citeai pe site aflai. "Deoarece evenimentul ne-a mancat cateva zile pe care trebuia sa le dedicam ultimului episod, acesta va aparea doar maine."
dar deh. e prea greu sa citesti.

| sbboy a răspuns:

A avut loc "roboTIFFarea" si nu au avut timp sa faca noul episod.
In schimb au postat o scurta filmare de la intalnire si noul goodies_pack unde gasiti si 2 melodii de circa 3 min.

| Ciprian16 a răspuns:

O sa apara azi pentru ca nu stiutiu ce intrunire au avut tipi aia cu desenele si au mers si nu au mai avut timp sa termine episodul uitete pe WWW.creativemonkeyz.ro si citeste acolo!
Azi o sa apara!

| CrazYKid0 a răspuns:

Pentru ca...-fug-

| Funner a răspuns:

A aparut deja ep 20 din sezonul 2 il vezi pe http://moldfun.net/robotzi-ep20-martisor

| Nesquik_1900 a răspuns:

De mereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Răspuns utilizator avertizat
| stefania_8650 a răspuns:

D'asta am intrat si eu, sa intreb dc nu au aparut robotzii. Am citit un comm ca nu l'ar fi terminat din cauza ca au fost la festivalul international de film dar nu cred ...cica apare in cursul saptamana viitoare sad

| adyta0215 a răspuns:

Nu stiu ca si eu m-am uitat