| anonim_4396 a întrebat:

Azi nu a aparut episodul nou din "RObotzi"?

Răspuns Câştigător
| RockerGirl a răspuns:

Apare joia, dar pe la 23:00-00:00.eu una il urmaresc vinereawinking

8 răspunsuri:
| DeeaDeuTsa a răspuns:

Ba da ~! Apare ~! Dar în jur de ora 23~! Şi eu aştept să îl vad ~!

| patchouli a răspuns:

Si eu stiam ca trebuie sa apara joiasad vad ca pe site nu a aparut inca.cine stie ce o fi, poate il baga mainebig grin

| dayanalove12 a răspuns:

Pai asta astept si eu.sa apara noul episod, dar o sa apara, dar cred ca il pune mai tarziu.

| AndreiZz a răspuns:

Episodul nou apare in jurul orelor 22:30-00:30

| JustOurSmile a răspuns:

Apare la la 00:00

| fanepop a răspuns:

Abstract big grin

| clauu_8350 a răspuns:

E deja ora 2 jumate si nu a aparut oh go on.
poate apare mainehee hee

| bikeboy a răspuns:

Amare doar pe la ora23 dar eu il vad vinerea inainte sa merg la scoala