| BiaSiAtat a întrebat:

Eu si cu o prietena ne place de doi baieti frumusei, insa noi nu stim daca ei ne plac pe noi.Suntem stresate si numai la ei ne gandim. Cum sa facem sa aflam daca ne plac? Funda... happy

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incercati sa vorbiti direct cu ei, daca o sa va placa si sunt sinceri, o sa va spuna direct.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Ohohohooo deja o dam in grup?

| Lorryyyy a răspuns:

Parerea mea este 1.sa-i intrebati sau 2. puneti pe cineva de incredere sa-i intrebe daca lor le place de voi happy Funda?

| Ancuta7878 a răspuns:

Intrebatii. Sau puneti pe altcineva sa intrebe. E cel mai sincer si mai bine. Asa am facut si eu cu o prietena :* Bafta smug

| Bomb0nika a răspuns:

Buna, eu ti-as propune sa rogi pe cineva sa-i intrebe sau metoda mai usoara intrebatii voi! Funda?