| LovKid a întrebat:

Hey TPU!
Explicatim si mie...cine stie cum pot sa fac la statusul de la mess sa scriu ceva si cand sa dau click sa ma duca pe o pagina respectiva pe care o vreau eu!
Funda!

Răspuns Câştigător
| oanaX a răspuns:

Sub status e un spatiu mic in care pui linkul. sau daca messu e mai vechii copiezi linkul la status

2 răspunsuri:
| IAmSoDifferent a răspuns:

Pai cand scrii statusul (dupa ce l`ai scris) dai Tab (pe tastatura) si copiezi link`ul` de la acea pagina si il lipesti acolo unde ai dat Tab

| marianje a răspuns:

Pai can scrii la status ai acolo sa-ti scrii ce vrei u si mai jos mai ai un dreptunghi unde pui situ si dupa dai enter si cine daclick acolo se va uita la situ repectiv.