| clawdyu22 a întrebat:

Vreau sa scriu la status la mess o propozitie pe care sa dai click si sa te duca la un anumit website dar sa nu se vada adresa ci sa scriu ce vreau eu. daca intelegeti. spuneti-mi cum va rog

Răspuns Câştigător
| Ollykaa a răspuns:

Eu am messenger 10.
Dar iti zic asa, big grin

Cand dai sa crii status`ul, iti apare cu un rand mai jos, exect sub patratul ala in care scrii tu, un alt patrat, si acolo scrii tu website`ul, iar sus textul big grin

Sper sa te ajut big grin
Bb wave

4 răspunsuri:
| AndY_8355 a răspuns:

Trebuie sa ai messenger 9 sau 10 eu fol 9
si cand dai click pe status iti apar 2 bari.
in prima scrii statusul si in a 2a website-ul si dai enter
bftwinking

| mariusik2012 a răspuns:

Deci fi atent : cand dai click acolo unde pui statusu' mai jos de casuta aia ai "also a link to a web page"; dai click acolo si pui site-ul, si in prima casuta vei scrie ce vrei tu; apoi statusu' tau va fi albastru si cand dai click pe el te va duce direct la site-ul respectiv happy
sper ca ai inteles laughing

| midnight a răspuns:

Dupa ce-ai scris status-ul lasi un spatiu si dai paste la site-ul tau. dupa care enter si gaaaata

Hope I help you.

| Denisuka02 a răspuns:

Nu te inteleg, dar daca vrei sa iti pui ceva la status scrie asta:A venit Valentine`s! Daca iubesti pe cineva zii acum:*