| CHUpopCHU a întrebat:

Imi puteti da ideii cum sa imi fac un jurnal?
De preferat ar fi sa nu fie din caiet de roamana, mate etc.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Poti sa-l cumperi(exista in librarii jurnale) sau sa il faci tu din coli capsate prinse cu fundite sau etc, sa invelestii copertile unui cael in material sau altceva, sa lipesti chestii pe el...

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ori cumperi tu de la librari sau unde gasesti caiete din alea nu liniate care se pot inchide cu cheie(sper ca sti al ce ma refer) sau capsezi tu nist efoi a 4.Pa,pa

| duuh a răspuns:

Iti cumperi o agenda si incepi sa scrii in ea, mare chestie.

| Alex_Toma_1985 a răspuns:

Poti sa faciu njurnal si pe coli a4 daca doresti asa ceva poti sa scrii niste amintiri poezi si niste desene