| RemovislavKebabovic a întrebat:

Care ar fi cea mai buna ascunzatoare pentru un caiet/ jurnal?

Răspuns Câştigător
| Kyuujin a răspuns:

Toate metode hipersimple de detectat... ar trebui sa stiu, nu e ascunzatoare dintre cele mentionate in care sa nu fi incercat sa ascund ceva si sa nu gaseasca ai mei...
Invata putina criptografie si fie creaza-ti propriul alfabet, fie formuleaza un cifru simplu, fie mental fie pe care il urmaresti cu o hartiutza pe care o tii la tine si a carei copii o pastrezi pe net.
In principiu cred ca o sa vrei doar o parte a jurnalului sa fie privat, deci criptografierea ar fi ceva potrivit pentru informatiile respective.

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Daca tii neaparat sa-ti pastrezi secretele, cred ca poti sa-ti cumperi un caiet cu cheita.Am vazut modele diferite prin papetarii.

| LNK a răspuns:

In stomac. Acolo nu-l gaseste nimeni. laughing
Daca ai vreun dulap mai dezordonat, pune-l acolo sub cateva caiete si gata; sub pat sau printre cartile si caietele de scoala.

| paramore a răspuns:

Sub saltea, acolo il tineam euhappysau intr-un loc aglomerat

| Anileda a răspuns:

Sub saltea, dupa dulap, intre haine.

| pufoletedebomboana a răspuns:

Http://SPAM/punctaj.php?user=pufuleti&id_user=18084
te rog daca nu-i cu suparare dami si mie un vot .

| nikooleta a răspuns:

Eu de obicei ascundeam sub printer dar daca nu ai poti sal ascunzi printre cartile de la scoala