| Schoompika a întrebat:

imi puteti zice cum pot face bani pe stardoll?

Răspuns Câştigător
| Andradaaaaa a răspuns:

De fapt inainte ai acolo un cadou roz si dai click pe el iti dai adresa de e-mail acolo dupa care vei primi un mail de la stardoll si apoi eu un lick in acel mail si dai click pe el dupa care iti va aparea o fereastra stardoll si apoi dai pe banutul ala sus in dreapta da pe cel din dreapta. Apoi acolo apare vote best disign si dai clic pe care iti place cel mai mult, si apoi acolo mai este catwalck si dai click pe ea dupa care dai click pe cea mai frumoasa fata din cele 3... apoi mergi la o fata acasa si acolo sunt 5 stelute jos in dreapta si dai clcik pe una din ele, apoi mergi la album acolo sus si la fel cu stelutele alea... apoi mergi la scenery si la fel cu stelutele, cam atat acum ai 5 dolari in plus, bafta la joc, si daca te intereseaza pe stardoll ma numesc Andrada. Sweet big grin

1 răspuns:
| Diiiia a răspuns:

Pai simplu sus in dreapta pagini iti arata o poza cu papusa ta numele tau si upgrade langa upgrade ii un bANUT dai clik pe el si iti apare ceva pe 2 poti da clik dar pe 3 nu dai pe care vrei tu dintre alea doua dupa dai pe care iti place adica dai pe butonul Vote dupa aia dai back si dai pe cealalta pe care nu ai votat iar votezi care iti place si dupa te duci pe pagina unei fete si cand intri iti apare 5 stelute dai cate stelute crezi ca merita dupa te duci la album si scenary si gata ai 5 banuti... Funda?