| єℓℓŸ a întrebat:

imi tot dispar intrebarile. dce? 2 intrebari miau disparut deja crying((

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ca intrebarile au incalcat regulile TPU si au fost raportate ori sterse la moderare. Nu ti-a aparut ca intrebarea a avut continut obscen/ilegal, caracter irelevant, neinteligibil sau spam? In orice caz, imi amintesc ca si mie mi-au fost sterse 4 raspunsuri anul trecut, dar inainte de a fi sterse mi-a aparut ca sunt irelevante. Numai bine!

| ionuutzuu a răspuns:

Pai uite ca asta a ramas. Ce-i cert este ca utilizatorii nu te pot ajuta sa rezolvi aveasta problema iar sansele sa-ti raspunda un moderator sunt foarte mici.

| Fulbaster a răspuns:

E sigur din cauza programului TPU pentru ca de obicei are probleme, crede-ma si mie mi s-a intamplat