| BeLyNdA a întrebat:

Am o nelumurire despre TPU.Eu am pus mai multe intrebari pe TPU.Pe pagina "intrebarile mele" nu am toate intrebarile pe care le-am pus. Unde au disparut? Cum vad toate intrebarile pe care le-am pu? Fundiza + vot! Promit!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil o parte dintre ele a fost raportată (fiecare de minim 2 utilizatori). Poţi să trimiţi un mesaj la Contact, dacă crezi că ai şanse să le recuperezi, dacă n-au încălcat regulamentul şi să-i rogi pe admini să ţi le reactiveze. Succes!

4 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Bună,

Poate le-a raportat cineva şi automat s-au şters!

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Pai poate nu a apasat trimite intrebarea sau nu ai pus categoria corecta.sau le-a raportat cineva.

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie prima data iar dupa mai mult timp sau pus

| lavi_3729 a răspuns:

Trebuie sa astepti ca intrebarile sa-ti fie aprobate. asta daca lea publicat bine. si din cate stiu eu, la inceput, cand mi-am facut cont. nu-mi apareau nici intrebarile nici raspunsurile. dar dupa un timp s-a rezolvat de la sine. acum mi se aproba ff repede xce intrebare sau raspunswinking. poate trebuie sa astepti putin. ca sa mearga si la tine. bafta happy. funda?