| Rizer a întrebat:

De ce nu mi se aproba unele raspunsuri si unele intrebari? Am cateva scrise de vreo doua zile.Cam dupa cat timp? Si vreau sa mai intreb ceva:de ce imi dispar unele intrebari, doar is decente intrebarile nu-s ca acelea lui "alexvitan"
Vreau raspunsul!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca treci de 30 de raspunsuri, apoi iti apar automat.Ca sa verifici, intra pe profilul tau de la "Vizualizare profil", si da click stanga pe "Raspunsurile mele", acolo iti scrie daca s-au aprobat deja sau sunt in curs de asteptare.In ceea ce priveste intrebarile, uneori nici mie nu imi apar sad, nu stiu de ce.Bine,trebuie sa respecti niste reguli, dupa ce dai click pe "Pune intrebarea ta aici" iti apar, citeste-le si asigura-te ca le respecti. N-ai voie mai mult de 4 intrebari in decurs de o ora.Incearca,pana la urma tot reusesti sa le postezi.Cand se intampla asta, te anunta ca intrebarea ta a fost trimisa.

2 răspunsuri:
| andreig a răspuns:

Dupa primele 30 de raspunsuri o sa ti se accepte automat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Toate întrebările și implicit răspunsurile trec printr-un filtru de siguranță.
Dacă nu sunt probleme în conținutul lor, gen: jigniri, atac la persoană, cuvinte obscene; ele vor fi postate toate.
Pentru orice nelămurire poți să te adresezi în scris la adresa: contact@tpu.ro și vei primi un răspuns.
Acum trebuie să ai un pic de răbdare până apar toate răspunsurile tale.
Succes și fii alături de noi pentru a face lumea un pic mai bună.
Pa, pa.