| Didi908 a întrebat:

in clasa anterioara m-am certat cu fosta cea mai buna prietena de-a mea! vreau sa fac pace cu ea! m-am gandit sa-i trimit un mesaj pe messenger... dar nu stiu ce mesaj sa-i scriu! alte idei sau daca nu aveti idei spuneti-mi (daca stiti) ce sa-i scriu! multumesc FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| jeolix a răspuns:

Buna! Si eu m-am certat cu cea mai buna prietena.si a fost foarte rau.da cred ca ar fi o idee sa-i lasi un mesaj.dar cel mai bine ar fi sa te intalnesti cu ea si sa vorbiti.Ai putea sa-i spui : "imi pare rau ca ne-am certat din anumita cauza si ca nu mai pot gasi o astfel de prietena.nimeni nu ma cunoaste mai bine ca tine.noi a facut totul impreuna.nu pot sta fara sa vorbesc cu tine.imi pare rau.stiu ca nu ar fi trebuit sa se intample asa dar...imi esti ca o sora si nu putem lasa prietenia noastra sa se piarda asa pur si simplu.nimeni nu mai este ca noi." si asa mai departe.mai scrii u...tot ce simti.mult succes. sper sa te impaki cu ea. funda?happyhappy:*by3

1 răspuns:
| Mоиica a răspuns:

Buna.

Avand in vedere ca este cea mai buna prietena a ta cred ca o cunosti si tu stii cel mai bine ce sa-i scrii in acel mesaj.Dar, probabil ar trebui sa scrii adevarul, ce simti si sa fie din suflet nu sa dai copy=paste. happy

Bafta.