| cretz a întrebat:

In intrebarea anterioara v-am povestit de fosta prietena a iubitului si intrebarea aceasta e legata de acelasi subiect. Suntem la aceeasi facultate si am avut balul, iar coincidenta a facut ca grupa mea sa aiba masa langa grupa ei. Eu sunt prietena cu una din fetele de la ea si i-a spus ca ma uit urat la ea. Nu neg, poate e asa si m-am uitat de vreo 2-3 ori urat la ea si asta zic eu, din motive bine intemeiate. Si de cateva zile tot aud ca intreaba prietenii comuni ce am eu cu ea, ca ea nu are nimic cu mine si asa mai departe. Ca sa clarific totul, m-am gandit sa ii trimit un mesaj pe facebook sa ii scriu ca eu nu am nimic cu ea, si daca are ceva sa-mi spuna sa o faca in fata nu de fata cu altii. Am vb asta si cu prietena mea si a zis ca nu prea ar fi bine sa fac asta pentru ca poate interppreta altceva si ma poate lua de proasta, asa ca apelez la ajutorul vostru. Ce spuneti?

1 răspuns:
| Kolp a răspuns:

Buna!

Ce-ti pasa ce crede ea, daca inca nu s-a luat de tine nu te lua si tu de ea. Nu ii trimite niciun mesaj, ignoro!

Bafta!