| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

In urma cu cateva zile am racit si ma plictisesc foarte tare ca stau doar in casa. Va rog sa imi lasati idei ce pot face cand stau doar in casa pentru a nu ma plictisi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-citește
-uită-te la un film/serial
-ascultă muzică
-desenează
-dormi
-stai pe net
-joacă-te pe calculator/telefon
-fă ordine prin casă
-cugetă la nemurirea sufletului

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Joaca-te si domi happy

Răspuns utilizator avertizat
| Marian9832 a răspuns:

Gaseste ceva ce te pasioneaza, cautarea e cea mai grea dar dupa vei avea ocupat tot timpul ( asa m-am apucat de photoshop)

| Iulia_Daria_1967 a răspuns:

Pe tabletă pe telefon la TV chemi rudele

| SyXapP a răspuns:

Laba happy

| Drogatuu a răspuns:

Poti sa te apuci de mai multe jocuri multiplayer/online.
1.Eu de exemplu joc de ceva timp SA:MP.

OBS: Jocurile video te fac sa uiti de orice, chiar de durere sau mai multe cazuri de iubire.

[Daca vrei sa joci SA:MP si nu sti cum sa il instalezi/downloadezi, treimite-mi mesaj].