| AliceIDK a întrebat:

Am racit foarte tare si nu pot iesi din casa pentru ca nu vreau ca starea s mi se agraveze.
1. Imi puteti da va rog niste remedii care sa mearga repede? Maine as vrea sa merg la colindat cu niste colegi si vreau sa ma simt mai bine.

2. Ce pot face ca sa nu ma plictisesc? Nu prea am idei...

Cel mai bun raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| xBianca333x a răspuns:

Bea ceai dar nu fierbinte! Lapte cu miere! Fervex.

Ca sa nu te plictiseti citeste o carte, mai vorbeste cu o prietena la telefon, invata niste colinde noi de craciun happy. Sper ca te-am ajutat! Sarbatori fericite si insanatosire grabnica!

3 răspunsuri:
| ςσsmiη a răspuns:

Buna,
Incearca Coldrex, Faringo Hot Drink si multe ceaiuri + frectie cu spirt :
Eu ca sa nu ma plictisesc ma joc pe PC sau ma uit la seriale happy

| DeniNico123 a răspuns:

1)Poti sa bei faringo hot drink. ajuta! am luat si eu si mi-am revenit destul de repede.In rest.ti-as sugera sa bei multe, multe ceaiuri fierbinti.
2)Ca sa nu te plictisti poti sa citesti o carte, sa vizionezi un film bun, singura sau cu prietenii! :3

| xBianca333x a răspuns (pentru DeniNico123):

Nu e adevarat! Nu trebuie sa bea ceaiul fierbinte foc deaorece se irita foarte tare!