| Alicecooper a întrebat:

Ma plictisesc foarte tare! cateva idei sa nu ma mai plictisesc?
p. s.:nu prea imi merge netu!

11 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îţi sugerez să citeşti o carte, poate la prima vedere o să ţi se pară ceva şi mai plictisitor dar dacă dai de ceva interesant te asigur că nu o să te mai plictiseşti! Baftă!

mira
| mira a răspuns:

Cumpara albumele editate de "Adevarul" si vei avea parte de o lectura placuta si instructiva.

| oz a răspuns:

Incearca sa desenezi, sa pictezi...sa citesti...

| Vogelspinne a răspuns:

Pai fa niste excursii cu prietenii la munte sau la padure, mai poti juca cruce sau septica cu prietenii, poti iesi in oras sa te distrezi, poti sa iti cumperi un animal de companie laughing sunt multe chestii pe care le poti face big grin.

| RecycleBin a răspuns:

Cateva idei bune:
1.sa te dai cu rolele;
2.sa faci sport;
3.sa dansezi;
Cu prietenii tai:
1.sa mancati popcorn;
2.sa faceti un picnic;
3.sa faceti un cort;
4.sa jucati jocuri;
5.sa organizati concursuri;
6.sa mancati inghetata
7.sa vindeti limonada;
sper ca te-am ajutat big grin

| Cristary a răspuns:

Iesi pe afara, daca ai aparat, poti sa faci niste poze, sau, daca ai bicicleta, iesi cu bicicleta, ori intinde-te pe o patura, si priveste cum trec norii. Eu asa mai fac uneori. Succes!hee hee

| emi_8585 a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi niste reviste si sa le citesti
si sa colectionezi poze cu vedetele tale favorite...sau sa faci sport mersul pe role sau alergatul distrug plictiseala.si mai ales ca o sa arati si bine, te poti uita si la un film bun la tv sau sa dansezi...alt ceva nu stiu asta fac eu de plictiseala bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numara oile care iti trec prin cap
http://sp2.ro/3178c3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai role du-te in parc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa suni pe numar privat...sa chemi niste prieteni la tine sa va jucati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste sau iesi pe afara sunati prietenii intalnitica nu prea stiu ca sa faci ca sunt in aceeasi situatie ca tine.Bafta!