| ThinkOfMeWhenYouKissHer a întrebat:

Incerc sa imi schimb numele contului de facebook,aveti idei? nu vreau ceva sofisticat, cat mai simplu si stilat happy P.S. ma cheama Teodora am 16 ani si sunt o fire amuzanta si prietenoasa, daca va ajuta la ceva. FUNDA

2 răspunsuri:
| ILoveYouAlexC a răspuns:

Draga mea, cel mai bun nume este cel pe care il ai tu... oricum facebook`ul aproape a devenit ca hi5`ul, cu tot felul de nume sofisticate si de pitipoance/cocalari... cel mai bun este numele tau real :*.

| amitzaamy2000 a răspuns:

Teo teodora
teodora teodorik
teo teo