| Missperfect a întrebat:

Sallut! vreau sa imi schimb numele pe facebook cre idei aveti? vreau unele mai traznite apropo ma cheama claudia si acum numele meu de pe facebook e Kla Clauditza:fundita

18 răspunsuri:
| Aisha a răspuns:

Numele tau real este cel mai bun si cred ca este si cel care te reprezinta. De ce sa iti pui un nume sau o porecla stupida, cand numele tau e frumos asa cum e. Caracterele si numele cu y sau tz se puneau pe hi5, si fara suparare poti fi caalogata de catre unii drept pitipoanca. Daca o persoana vrea sa te caute si iti stie doar numele dupa ce sa se ghideze, de asta e bine sa iti pui numele tau real. Stiu ca poate te vei supara pe mine ca mi-am expus punctul de vedere dar asta e, cineva trebuia sa ti-o zica.

| Boomzz2012 a răspuns:

Bunna!
Uite poti sa iti pui Numele Claudittzzaa Băăă.

| HermioneLove a răspuns:

Frumos stii sa injuri!

| HermioneLove a răspuns:

Incearca de exemplu:Klaudia Scumpick+plus pune-ti eventual si numele de familie daca vrei!
mai incearca:Clau Claudia Cloe; Kloy Claudiutza Bulinutza; frummy Claudia

| HermioneLove a răspuns (pentru HermioneLove):

Sper sa-ti fie de folos Claudia! happy

| SWAGGER a răspuns:

Incearca numele PUFU LETEwinking

| AlexandruMurzin a răspuns:

Acu stim ce sa cautam pe facebook! laughing

| Silviuc69 a răspuns:

Incearca: Pufu Pufuleti

| dtgkjdht a răspuns:

Hope Smile(c), pupy Wild (c), Elly Wild (c) Kleo Wild (c)

| dtgkjdht a răspuns (pentru dtgkjdht):

♥♥♥Kleo ♥♥♥

| dtgkjdht a răspuns:

Nu-i frumos ce spui

| inuman a răspuns (pentru dtgkjdht):

Uita-te la profilul meu, la intrebarile serioase raspund serios, iar la intrebarile IDIOATE raspund in batjocura.

| SaberSlashS a răspuns:

CelMaiProstNume

| saturatadeprtfalsi a răspuns:

Hey am si eu o idee geniala laughing tutifrutticlaudiutza;-)

| AlinutzaKiss a răspuns:

Kloo Klautza Klao

| Zapacith_copilash_1996 a răspuns:

Pinky girl sau zuzza clauditzzawinking

| MaryLove a răspuns:

Mai bine ziceai Klau Klauditzawinking

| Brunetzica_Mihaela_1996 a răspuns:

Miky mikysor