| a întrebat:

La sfarsitul episodului din Pariu cu Viata de luni (22 octombrie), a urmat o melodie dupa "vestea" proasta primita de membrii trupei Lala Band, cum ca unul din membrii acesteia pleaca la facultate in strainatate, in America. Nu le spun pe nume pentru ca nu ii stiu...nu m-am uitat niciodata la acest film. Dar am stat si m-am uitat din intamplare azi la reluarea de luni si imi place acea melodie...este in engleza. O canta o femeie. Este foarte draguta melodiahee hee. As vrea va rog frumos, din sufletel, sa-mi spuneti cum se numeste si cine o canta. Daca puteti sa-mi dati si link-ul ar fi si mai bine! Sper ca ma puteti ajuta love struck! Dau funda love struckhee hee! Multumesc frumos kiss!

Răspuns Câştigător
| Deiaaaaa a răspuns:

Rednex - Wish You Were Here :)

http://www.youtube.com/watch?v=NKT0H7NM1o0

9 răspunsuri:
| Katakimiku a răspuns:

Se numeste Wish you were here si e cantata de Blackmore's night

Răspuns utilizator avertizat
| explică:

Hey! Pur si simplu nu vreau melodia pentru ce crezi tuwinking. O vreau pentru ca imi place mult si am momente in care am nevoie de muzica, sa o ascult. Si mi-a placut mult de tot acea melodie. Tu daca nu ai ce face, nu ai pe unde sa-ti faci reclama la site sau ce ai tu acolo, nu o faci pe TPU. Este de ajuns ca sunt multi ticniti aici pe site. Mai apari si tu. Nu pot sa cred ce era TPU si ce e acum...(loc de publicitate) straight face.
Bafta si tie kisswinking!

| AndreutsaaaXD a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch asta e melodia de care vorbesti tu

| 99anonim99 a răspuns:

Alina Eremia-,, Impossible''

| explică (pentru 99anonim99):

Nu este astahee hee.