| Sмilеfояме a întrebat:

happy Ma ajutati si pe mine cu niste coafuri si machiajuri pentru seara de revelion? Coafurile as vrea sa fie cu bucle, iar pentru machiajuri....am rochia neagra si in rest rosu.

Funda :*

6 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

Poate te inspiri de aici style-look.com/machiaj-de-revelion-2013

| Veneficiis a răspuns:

Pe la ochi incearca ceva roshu, cu rimel negru si date cu creion tot negru.winking. la par incearca sa iti faci bucle, si parul din fata sa il prinzi, important e in spate sa il lasi desprinswinking poti incerca sa combini stil japonez cu unul occidental, Sper ca te-am ajutat!winking

| Almássy a răspuns:

Un coc buclat dragut /machiaj metalic negru cu nuanta de rosu la baza

| Lora1 a răspuns:

Pai de ce nu iti faci parul doar pe bucle si il lasi asa desprins? mi se pare foarte dragut si simplu happy eu una asa mil fac big grin iar ca machiaj pe la ochi un negru cu sclipici rimel creion negru cat pentru buse ar fi bine sa folosesti un sclipic dragut si simplu happy eu daca as fii in locul tau asa mas face big grin

| xDiana a răspuns:

Ca machiaj as sugera asa ceva http://efemina.ro/......lion-2.jpg cu un ruj rosu... si pentru par: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper ca te-am ajutat.Mult noroc!