| Sмilеfояме a întrebat:

Nu stiu cum sa-mi fac unghiile de revelion. Rochia este neagra si resul rosu. Ma puteti ajuta? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Ary411 a răspuns:

Hey! Buna, AlinutzaAlly! OK, uite, unghiile tale ar arata foarte bine date cu negru si cu buline rosii, sau invers, depinde de preferinte. Sau daca nu, ai putea sa iti faci unghiile cu linii rosii si negre. Ori negre cu o dunga rosie. Poti alege oricare din variante. Eu le-am incercat pe toate si arata grozav. Toate prietenele au spus lucruri bune despre manichiura mea. Daca vrei poti sa le combini... cum iti place. Alege un model care sa te reprezinte.

| Sмilеfояме explică (pentru Ary411):

Imi place ideea ta...Dar nu am cum sa-ti dau funda pentru ca esti la statutul de membru junior. straight face

27 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai daca rochia este nagra si restul rosu le poti face argintii sau negre. Poti cumpara modele negre pentru unghii care le gasesti al orice market sau la magazinul de cosmetice( de exemplu: cu floricele sau fluturasi, etc.). Da, cred ca ar fi mai bine sa-ti iei modele ca sa fii sigura ca se asorteaza happy. Sper ca te-am putut ajuta.

| whatevernvm a răspuns:

Hei. La o tinuta de seara nu e bine sa depasesti 3 culori, deci eu zic sa le colorezi rosu sau french negru :d.

| Ioananmt a răspuns:

Daca ai unghiile mai mari fale negre si unde e crescuta unghia fa cu rosu sau daca le ai mai mici fale negre simple sau negru cu sclipici rosu.Culoarea principasa sa fie negru! Succes!

| ServanaAtoni a răspuns:

Ai putea sa le faci de culoarea pielii sau o manichiura frantuzeasca

| LolaLollita a răspuns:

Negre cu sclipici.
Rosii.
Argintii.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci ceva de genul asta :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unghiile rosii, clasic. Mergi pe combinatia dintre simplitate si elegantawinking Nu ai cum sa gresesti in combinatia asta cu rosu si negru.

| para001 a răspuns:

Albastre

| Flynn2001 a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac unghiile fara nimic. Acele substante sunt toxice pentru piele.

| xFakeSmilex a răspuns:

Le poti face astfel: Bej, Rosu, Negru, Auriu.

Succes!

| danyshatAT a răspuns:

Incearca unghii Frantuzesti happy poate o sa arate bine

| danyshatAT a răspuns:

Eu spun unghii frantuzestihappy

| EmanuelaZ a răspuns:

Rosul e cea mai eleganta culoare.

| allexxys a răspuns:

Perge sa le faci negre cu sclipici peste ele, rosii avnd in vedere ca rosu este culoarea revelionului sau eventual daca nu te poti hotara negre cu ceva franjuri rosiitongue
Bafta si petrecere frumyxkiss

| Roxii13 a răspuns:

Buna happy Uite niste modele:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/......ps?/images

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/......ps?/images

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/......ps?/images

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/......ps?/images
sau le poti face rosi/negre si aplici sclipici rosu/negru [ daca le faci rosi aplici negru sau invers ]
Sper ca te-am ajutat :*

| Roxii13 a răspuns (pentru Roxii13):

Pff straight face copiezi tu link-urile. nu stiu de ce nu apar thinking Scuze

| Sмilеfояме explică (pentru Roxii13):

Le-am copiat...Si nu mi le arata...straight face

| Sмilеfояме explică (pentru Roxii13):

Defapt...Au mers doar ultimele 3 happy

| Roxii13 a răspuns (pentru Sмilеfояме):

Aha straight face pai scuze... happy sper ca ti-au placut :*

| mariamarylove a răspuns:

Rosii si lipesti o floricica pe ele
funda?

| leutulcaldalbastrucupetemov a răspuns:

Poti face unghiile pe rand una neagra dupa una rosie si asa mai departe pentru. ca iti va oferii un stil inbunatatit si cool ca noul an!winking

| Gess1 a răspuns:

Le faci rosii si dai cu argintiu peste!

| osanmalina a răspuns:

Buna:*! La o tinuta de seara nu e bine sa exagerezi cu prea multe culori dar cel mai bine ar fi cred..Argintii, bej sau de ce nu si transparent cu un model.happySper ca te-am putut ajuta>big grin