| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU ma puteti ajuta sa-mi pun cateva jocuri pe telefon? adica sa le descarc in Pc si dupa prin USB sa le trec in telefon?
Am un Samsung cu taste de BlackBerry si nu am magazin play si vreau neaparat jocuri...

2 răspunsuri:
| mihai_7264 a răspuns:

Pai daca nu ai magazin play asta inseamna ca nu poti juca jocuri de android deci este usor. search>download>copy to phone. Sper ca este de ajutor. FUNDA?

| StanciuPlayer a răspuns:

Poate ai nevoie de jocuri jar. uite aici un site bun de chestii de genu. mai intai iți alegi exact marca telefonului, apoi poți să descarci o grămadă(wallapere, jocuri, sonerii) special pentru telefonul ales http://www.umnet.com/mobile/phones.aspx