| Panteraa a întrebat:

Mai demult la facebook imi aparea la chat sus ce facea fiecare prieten: daca posta, daca a dat like, daca a pus o poza noua etc. si acuma nu imi mai apare. Am vazut ca la prietenii mei apare. Cum pot sa fac sa reapara si la mine?

5 răspunsuri:
| AlcatrazOne a răspuns:

Pune cursorul sus la chat iar cand vezi sagetile acelea in jos si in sus trage in jos si o sa iti apara.

| KnowEverything a răspuns (pentru AlcatrazOne):

Nu inteleg ce vrei sa spui? Cum adica pune cursorul?

| Panteraa explică (pentru AlcatrazOne):

Da nu imi apar sagetile alea.

| GeorgyGeorgiana a răspuns:

Pur si simplu trebuie doar sa maresti chat-ul asta se face cu clik-ulwinking

| Panteraa explică (pentru GeorgyGeorgiana):

Inteleg asta, dar in afara de persoanele conectate nu imi apare nimic.