| BlueDark a întrebat:

URGENT
Daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu o informatie,as ramane recunoscator.
Pe Facebook, pot face ca o poza postata mai demult sa reapara in news feed-ul prietenilor? Fara sa pierd like-urile pe care le am deja.Multumesc!

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Cred ca poti face asta daca distribui postarea in cronologia ta.
Daca nu ma insel, postarea distribuita va aparea ca "N a distribuit o postare", nu stiu daca va aparea ca si "amintire".

| Lioana a răspuns:

Poti doar sa o distribui si atunci va aparea la noutati dar like-urile primite la aceasta distribuire nu se vor cumula cu cele primite la prima postare. Vor fi ca 2 postari distincte.

| PainTech a răspuns:

Ii poti da Share, cam atat.