| KidNeboon a întrebat:

Mi-am facut decurand o pagina pe facebook si nu stiu cum sa fac sa creasca( publicitate)! Ma puteti >>ajuta puppy dog eyes... Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, pai fai si tu publicitate, pe bloguri, pe TPU, pe contul tau propriu de facebook, zii la prietenii tai sa-i zica prietenilor lor sa-i dea like si sa o distribuie, pune linkul pe site-urile unde ai cont. Succes!

5 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Creeaza-ti blog si pune acolo mesaje de publicitate

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Faci prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga imagini dinalea care fac pe toata lumea sa dea like, gem Chuck Norris sau ce ai alege dintre Fuego si Justin Bieber etc.

| sMoKeandrei a răspuns:

Pune imagini triste si scrie:
nu-i asa ca merita un like

| VanessaVaneeXo a răspuns:

Cere publicitate reciproca paginilor mai mari, cere-le schimb de likeuri.