| CorinaAici a întrebat:

:] Mai nou, mi-am facut o noua pagina pe facebook [pagina cu fani], dar are doar 3 Like-uri si nu stiu ce sa postez sau sa fac ca sa creasca. Ma puteti ajuta? ^ ^ Multumesc >big grin

1 răspuns:
| ChristiaLockHeart a răspuns:

Pai, incepe prin a aduna mai multe like-uri. Roaga-ti prietenii sa dea like paginii tale. happy Odata ce ai mai multe, poate ai vrea sa pui cateva poze, cu cate un "status", cum fac majoritatea paginilor. Status de dragoste, adolescenti, independenta, stii tu, cum probabil pui si pe messenger. laughing Sau pune poze amuzante, troll faces. Toata lumea le adora. Poti posta si niste povestioare, facute personal de tine. Sper ca te-am ajutat. happy