| xPuffy a întrebat:

Mi-am luat pe tableta o melodie de pe net. Unde o gasesc si cum o pot trimiti prin bluetooth? FUNDA! URGENT

5 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Tableta cu android? happy
Myfiles -> Sdcard0 -> Download.
Tii degetu pe melodie in jur de 3-5 secunde.
Share
Alegi bluetooth. De aici te descurci happy

| xPuffy explică (pentru ufromupps):

Da tableta este cu andorid dar nu gasesc ce spui tu.:s

| ufromupps a răspuns:

Descarca de pe Playstore acesta :
Es file explorer.
Instaleaza-l. Deschide-l. Sa fii atenta sa fie pe mijloc setat pe SDCARD. Cauta Download.

Daca nu gasesti asa.
Ai search in stanga jos, sau dreapta sus. Chiar langa New. happy
Dupa aceea ti degetu pe muzica timp de 3 secunde pana iti apare o bifa.
Dupa aceea ai more (partea dreapta jos). Cauta share. Dupa aceea bluetooth. happy

| xPuffy explică (pentru ufromupps):

O sa incerc.Multumesc.

| ufromupps a răspuns (pentru xPuffy):

Cu placere. happy