| xDeyaDeeAx a întrebat:

O prietena va dormi la mine asa ca imi dati idei de ca am putea face? A. tineti cont ca avem 13 ani. Cele mai multe funda!

Răspuns Câştigător
| dooldoolyci a răspuns:

1. Va puteteti bate cu pernelaughing
2. puteti afce poze
3. va puteti face unghiile
4. puteti sa ascultati muzica.
5. sa faceti karaoke
6.sa faceti farse la telefon laughing
7. sa va faceti parul(coafuri ciudate sau sa incercati sa facet un anumit gen de coada sau ceva de genu)
+ ca daca esti cu cea mai buna prietena va veti distra. sper ca te-am ajutat si a. distractie placuta.
FUNDAA?

4 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Sunt multe lucruri de facut. Sa vedeti un film de groaza,dragoste sau comedie,sa barfiti,chat cu baieti, sa va uitati in reviste de moda, sa dansati, karaoke. Sunt multe lucruri de facut, dar ideeile va pot veni si pe parcurs.
Have funhappy

| Nicky06 a răspuns:

1.Daca iti e prietena buna faceti schimb de secrete.
2. Jucati chestii de genu Monopoli.
3. Dansati aiurea.
4. Facetiva tatuaje cu carioci.

| Antonica a răspuns:

BATAIE CU PERNEEE! Joaca ascunsa prin casa[ nai idee ce super e sa joci asta IN CASA!]; prinsa [ SI MAI SI]; machiativa legate la ochi sau faceti romanii au talent, Master chef, X FACTOR, Mondenny; Bateti'va cu ursuleti sau cu ceva din muult plus, Stati pe youtube la filme de groaza [ uita'te la CETATEA macar trileru sau cum so scrii, k o sa visati la noapte!] faceti cu bloody marry in oglinda, manichiura, pedichiura, disco, Parada; discutati,! MUULTEE! na bine! acum dc nu mai invitat? x(

| miaupisicutza a răspuns:

Pai,ati putea sa jucati adevar sau provokare, sa va faceti unghiile, sa va faceti parul una alteia sau sa va uitati pe internet la niste poze cu coafuri si sa va aranjati parul dupa ele... Funda?