| MadaLoveUcv a întrebat:

Bunaaa! :*

Dati`mi si miee Niste idei. despre ce as putea scrie la hi5 [ despre mine ].

Dau Funditaa! Si raspunsurile fara rOst. tineti`le pentru voi.

mersiiiii ♥

Răspuns Câştigător
| IHateLuvStorys a răspuns:

●Ce sunt eu?!●
Sunt o simplă fată.
Sunt fata care are ceva special.
Sunt fata care are sclipirea aceea în ochi.Şi nu îmi sclipesc ochii din cauza excesului de Mascara. Spre deosebire de tine.;
Sunt fata care iubeşte muzica. :X
Sunt fata care urăşte minciuna. x(
Sunt fata care este foarte sigură pe ea.
Sunt fata care întodeauna mai are ceva de spus, chiar dacă discuţia s-a terminat.
Sunt fata care nu supOrtă prietenii falşi

Sunt fata care viseazăă cu ochii deschişi.;
Sunt fata care iubeşte dulciurile. :X
Sunt fata care adoră vara! :X
Sunt fata care nu e perfectă. Şi nu cerşesc complimente sau suspine şi zâmbete false. [-x

●Ce ştiu?!●
Ştiu că am prieteni adevăraţi, care nu mă lasă la greu. :X
Ştiu că lumea e rea.
Ştiu că viaţa e făcută pentru a fi trăită. > <
Ştiu că nu sunt Miss Univers. Spre deosebire de altele! )
Ştiu că totul trece.

●Ce cred?!●
Cred că prietenul fără defecte nu există. [-x
Cred că uneori, viaţa e nedreaptă. (
Cred că prietenii mei sunt cei mai buni! > <
Cred că toată lumea are defecte.dar şi calităţi.

●Ce vreau?!●
Vreau să devin cineva.
Vreau ca prietenii mei să nu se schimbe niciodată. [-x
Vreau o poveste fără sfârşit. :X

●Ce aştept?!●
Îl aştept pe Făt-Frumos.

3 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Uite cateva idei: ♫ Ma iubesti ? Multumesc ♥ ♫ Ma respecti ? Si eu ♥ ♫ Ma invidiezi ? Ai de ce ♥ ♫ Ma barfesti ? N-ai decat ♥ ♫ Regreti ca m-ai cunoscut? Asta e ♥ ♫ Indrazneata? Daca tu esti pampalau ♥ ♫ Incapatanata? Pana peste masura ♥ ♫ Nemultumita? Intotdeauna ♥ ♫ Te-am insultat? Foarte bine,meritai ♥ ♫ Ai zis ce-ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vrei ♥ ♫ Modesta? In anumite cazuri ♥ ♫ Ti-am mai zis ca te iubesc? .Am fost sincera ♥ ♫ Rea? . Cu cine merita ♥ ♫ Sincera? Da ,oricat de dur ar fi adevarul ♥ ♫ Bunul meu simtz? Depinde de al tau ♥ ♫ Urata? La prima ora a diminetii ♥ ♫ Geloasa? Da ,chiar daca nu-mi dai motive ♥ ♫ Indragostita ? Pana in al 9 lea cer ♥ ♫ Copilaroasa? .Da ,pentru ca asa vreau ♥ ♫ Impunatoare? Pt ca stiu ce vreau ♥ ♫ Originala? Mereu ♥ ♫ Devotata? Pt ca stiu sa-mi mentin prietenii ♥ ♫ Tupeista ? Pt ca tre' sa fiu mereu peste tine ♥ ♫ Vrei sa`mi devii prieten? . Demonstreaza-mi ca meritzi ♥ ♫ Indiferenta? Daca nu ma interesezi ♥ ♫ Te urasc? . Mi-ai dat motive ♥ ♫ Falsa? Doar cu unii ♥ ♫ Te deranjez? . Iarta-ma,nu pot sa multzumesc nici macar 100 de persoane ♥«Oamenii sunt adesea neînţelegători, iraţionali şi egoişti... ( asta o am eu)

Espre mine thinking

Imi place/plac :
~ Sa merg la straand. xD
~ Sa merg la patinuar. happy
~ Pauzelee.love struck
~ Prieteniile adevarate. \:d/
~ Oamenii care sar in ajutor! ~
~ Inghetata. happy
~ Ochii albastrii/verzi.love struck
~ Bebelusii big grin
~ Comediile. \:d/
~ Sa merg in Centruuu sau in Mall.
~ Sa-mi cumpar haine/papuci/bijuterii.
~ Sa iau note mari fara sa fi invatat prea mult. \:d/
~ Sa dorm pana la 12. love struck
~ Distractiia. \:d/
~ Cainii && Pissicile.happy

Nu-mi place/plac :
~ Oamenii cu 2 fetze.
~ Pitipoancele/Cocalarii.
~ Sa fiu invinovatita pe nedrept.
~ Sa ma contrazica cineva raised eyebrows
~ Sa ma cert cu prietenii...sad
~ Sa ma critice cineva inainte sa ma cunoasca.straight face
~ Sa pice netu.
~ Sa am de invatat muuult.
~ Cand trebuie sa aman ceva in ultimul moment.
~ Uratele care se cred frumoase.
~ Sa ploua straight face
~ Cand cei la care tin sunt tristi.sad
~ Cand nu pot sa ajut cu nimic.
~ Cand pierd un prieten sau o persoana la care tin cu adevarat sau cand cineva e altfel decat il credeam...

Sunt :
~ Egiosta. - Uneori-
~ Ambitioasa.
~ Geloasa.
~ Orgolioasa.
~ De treaba cu prietenii...thinking
~ Amuzanta. happy
~ Sensibila.blushing
~ Aeriana. -Uneori- Si cu capul pe umeri cand e nevoie.

...Altele:
~ Nu tac cand am ceva de zis straight face
~ Nu am deplina incredere in nimeni.
~ As vrea sa vizitez toata lumeea!
~ Stiu ca sunt persoane care ma iubesc cu adevarat big grin
~ Nu urasc pe nimeni,cei pe care nu ii suport imi sunt indiferenti. oh go on
.ETC.big grin

~~~~Nu sunt perfecta,nici nu vreau, nici nu pot…Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt… Si daca nu`ti convine eu n`am sa plang ! Ma Urasti? Problema Ta. Ma Copiezi? Nu`mi Ajungi Nici Pana La Picioare. Ma Iubesti? Ce Bine.Si Eu Pe Tine… Un Sfat? Nu Te Lua De Viata Mea. te-am Amagit? ScZ.N`a Fost Cu Intentzie. te-am Insultat? Foarte Bine.Meritai. te-am Jignit Cand Nu Era cazu? Iarta`ma… Ma Invidiezi? Incearca Sa Fi Mai Buna…Ce Te Intereseaza? Ai Zis Ce`ai Vrut? O Sa Si Ascultzi Ce Nu Vrei. Ca Sa te Multzumec? N`o Sa Ma Schimb Never` Rea? Cu Cine Merita. Tzi-am Zis Ca Te Iubesc? Am Fost Sincera… Bunul Meu Simtz? Depinde De Al Tau…. Copilaroasa? Da.Pentru Ca Asha Vreau. Matura? Cand Vreau. Prietenii Mei? Cei Mai Tari Oameni.Vrei Sa`mi Fi Prieten? Demonstreaza Ca Meritzi… Te Urasc? mi-ai Dat Motive. Ignoranta? Cand Nu Vreau Sa Vorbesc Cu Tine...winkingwinkingwinking

ACeST Hi5 pOate fii vizualizat De cOpiii in varSta de pana la 14 ani numai cu acOrDuu` Sau Impreuna Cu ParintSii Ori Familiaa!` Genul hi5-ului:Crazyy! ` Nu are rOst sa dai Add la id: yo_deyutza31 Daca : 1.Depasesti varStaa de 24 De ani`! ` 2.Te incadrezi in termenii "cOcalari" Si "pitSipOancee" ` 3.Te dai altcineva pe net` Iar in Realitate Esti PRAF!oh go on ` 4.Dacaa EStii` plinn De Aeree! ` 5.Dai 10 mass-uri pe minut sa primesti un comm pe hi5! ` 6.Nu sti ce inseamna un prieten adevarat! ` 7.Dacaa ai dOar chef de Ceartaa! ` Acum Urmeaza bineinteles nelipstul ABOUT ME Pentruu` cei carOra` le ttrebuiee Si Traduceree`: --> DESPRE MINE! Imediat ce tSi.ai bagat netuu.: tSi.ai facuut`Id de meSSenger apoii` ai incepUt sa te Dai mare VEDETA pe hi5`! OMG!->inteleg nah e nOrmal da`sa incepi Sa pOzezi Ca un pOrnO`sTar dOar pentru A Primi cOmentArii` Esteee --> PENIBIL! Nu rezOlvatSi nimic Cu astaa`! Nu are rOst sa cerSitSi atataa AtentSie! Dupa aceasta mica introducere...presupun ca acum salti Ofticat Din Spranceana--> Numai Daca te SimtSi nu te apuKaa sa deduCii sinGur vReo paRereee` ca is aSaa` caa nu`s aSaaa shii pNm.pOate`s rEaa.`pOate-s cuminTeee,pOate niCi nu exiSt` nuu te intereSeaza`:* viSatoaRee?¿ increzatOaree?¿ aScultatoaRee?¿ faC toTul pe dOs si chiar imi pLaceee, aStfel tOtsii pot sa ma ataCee happy dar astaa ma atRagee`love struck ce pOtsi faCee?¿ niCi mai muLt niCii maii putSin deCat sa mi te aLaturii` sauu sa mi te "inLaturii" nOw i'm uP`nOw i'm down! spun ca sunt biNee, dar nu rAd niCiodataa?¿ nu sTiuu ce`mi aduCee ziuaa dE mainee`happy niCi tu nu Stii:p pLang?¿ neRvii sunt dE vinaaa happy no faC pT tinee` stii fOarte binee` iaR daca nu stii aScultama pe mineee`love struck ciuDataa?¿ neveR fOr mee and fOr perSons wHoo knOw mee` cuZ i have gOOd momentS but sometimeS nOt all`s pink`.time out peSimistaa?¿ am presimtSirii oh go on si ma baZez pe inStinct incapatSanataa?¿ nu inCercaa sa ma cOnvingii ca viatSaa e gRii` daca euu o vAd in cuLorii`love struck artSagoaSaa`?¿ nu`mi spunee ca ma iubeStii si atAt,dOvedeSte`mii.Nu ma cOntraziCeee atunCi cand sunt siguRaa pe ceea cE spun`winking mandRiaa ta s`ar puTea sa aiBaa de suferit winking mOfturOaSaaa`?¿stii pRea bine ca imi pLacee ingHetSataaa dee choCoLataaa rolling eyes si atunCi dc imi cumpErii de vaniliee? sEnsibiLaa?¿pLang la fiLmee` si e mai binee sa te invetii cu lucRuu aStaa happy pT ca nu o sa ma uiT la fiLmee dE una singuRaa`love struck laughing) rOmantiCaa?¿si daca intr-o zi vReauu sa meRgem cu barCaa pe crish` pOtsii sa fi siguR ca nu ma aStept la un refuZ`happy zapaCitaa?¿ si daca intr-o dimineatSaa veZi ca am bLuzaa dE pijama pe minee si pLec aSaa ar fi mai binee sa ma opreSti.happy cOpiLaroasaaa`love struck?¿imi pLac baL0aneLeee dE sapun si imi pLaCee vaTaa pe batS`love struck un lucRuu dE caRe n`ar fii biNe sa razii`laughing) sunt cOnfuzaa?¿ caNd n`am pe nimenii in apr0pieRee`:d agiTataa`?¿ si cateodataa vOrbeSc cam muLt si iaTaa inCa un luCruu pe caRee va tRebuii sa`l acEptSiii`happy ar trebuiii?¿ sa nu mai fiu aTat de sensibiLaa`la critci si reproSurii` vOrbe la spAtee`?¿ sunt jOs`.nu`mi ajung niCi pan la cOatee` winking ma laSii fRatee?¿ ma piSh pE tinee si pe ideIiLeee taLee`winking jOc teatRuu`love struck?¿ ma pRicep`happy te inDuc in erRoaReee.iAr dupaa o sCurtaa cronometrare itSi injecTez teRroaRee`laughing) ceVa pentru ameLioraRee?¿ se numeStee "adapTaree" hai marSh _|_ du`te tOt caLareee`rolling on the floor) am nevOiee?¿ dE liberTatee`,incRederee`,atentSiee`,iubIree si tandretSeee`love struck Nu`mi pLace de minee?¿ cand nu gandeSk`laughing nu sunt intOdeaunaaa`?¿ veSeLaaa`:d ma reSpectSii?¿ si eu winking ma barfeStii`?¿ n`ai deCat winking regretii ca m`ai cunOscut?¿ mii se ruPee`laughing incapatSanataa?¿ pana peSte maSuraa`winking cuRioasaa?¿ intoDeaunaa`rolling on the floor) te-am inSultat?¿ f0arTee binee winking meritai` imi paRee rAu?¿ cand greSesk`happy ai ziS ce`ai vRut?¿ o sa aSq si ce nu vRei`winking rEaa?¿ cu cinee meRitaa`winking buNuL meuu simts?¿ depindee dE aL tAuu`winking vRei prietenii?¿ incearca sa vorbeSttii meReuu sinCer`! faRa prietenii eSti un nimenii`winking indiferEntaa`?¿ daca nu ma intereSezii`laughing) te urAsk`?¿ mi-ai dat mOtiveee :d pArsivaa?¿ datOrita unOra dintRe vOi`winking un sFat?¿ n`asCuLta de sfaTuriLee nimanuii`happy vReii id?¿ nu tsi`L dAu`winking cAut pRietenii nOi`?¿ nuu ca am deStuii`winking aSa ca nu te baga aiuRea in sEamaa`happy nu`tSii pLace pr0fiLuu mEuu`?¿ paa _|_ vezitSii dE viatSa ta si faTe ca diSparii`

TE IUBESC! Nu PLANGE ca s-a TERMINAT, ZAMBESTE ca s-a PETRECUT ! Din LACRIMI se nase O PROMISIUNE ! ORICE DRUM PARCURS, E MAI FRUMOS IN 2 ! S-ar putea sa nu crezi, dar te sfatuiesc s-o faci! Citeste tot ce e scris, s-ar putea sa înveti ceva! UNU. Da-le oamenilor mai mult decât se asteapta si fa-o în mod placut. DOI. Casatoreste-te cu un barbat/o femeie cu care iti place sa si vorbesti. Cu înaintarea în vârsta, abilitatea de a conversa va fi mai importanta decât orice altceva. TREI. Nu crede tot ce auzi, nu cheltui tot ce ai si nu dormi atât cât vrei. PATRU. Când spui ¿Te iubesc", asa sa fie. CINCI. Când spui ¿Îmi pare rau", priveste persoana în ochi. SASE. Fii logodit pe putin sase luni înainte de casatorie. SAPTE. Crede în dragostea la prima vedere. OPT. Sa nu râzi niciodata de visele cuiva. Oamenii care nu au vise nu au prea multe. NOUA. Iubeste adânc si cu pasiune. S-ar putea sa te ranesti, dar e singura cale de a trai o viata completa. ZECE. În neîntelegeri, lupta corect. Te rog, nu insulta. UNSPREZECE. Nu judeca oamenii dupa rudele lor. DOISPREZECE. Vorbeste încet dar gândeste repede. TREISPREZECE. Când cineva îti pune o întrebare si nu vrei sa raspunzi, zâmbeste si întreaba ¿De ce vrei sa stii?¿ PAISPREZECE. Aminteste-ti ca marea dragoste si marile realizari presupun mari riscuri. CINCISPREZECE. Spune ¿fii binecuvântat" când auzi pe cineva stranutând. SAISPREZECE. Când pierzi, nu-ti pierde învatatura. SAPTESPREZECE. Aminteste-ti cei trei R: Respect pentru tine; Respect pentru altii; Responsabilitate în actiunile tale. OPTSPREZECE. Nu lasa o mica disputa sa strice o mare prietenie. NOUASPREZECE. Când ai realizat ca ai facut o greseala, fa imediat pasii necesari corectarii ei. DOUAZECI. Zâmbeste când raspunzi la telefon. Cel care te-a apelat va auzi asta în vocea ta. DOUAZECI SI UNU. Stai un timp singur.

*
Despre mine love struck thinking

Heiiiiii love struck aici Daria love struck
SunT ZoDia Gemeni smug DaTa si anu` nu conTeaza oh go on SunT enerGiCa love struck ambiTsioasa love struck prieTenOasa love struck de Treaba love struck [[cu pers Care meriTa]] eGoisTa rolling eyes [[uneori]] love struck aeriana rolling on the floor mai ales CanD sunT afara cu Biutziii love struck [[sis]] ;x sj sensibiLa blushing
Am [[.]] ani happy
LocuiesCc. in Oradea love struck
CarTieruL minunaT i0sia =p~. laughing
Am mulTsi prieTeni dinTre Care cu unu ma inTeleg absoluT mirifiC =p~. cu alTsi mai puTsin oh go on
imi iubesc. viaTsa love struck chiar daCa uneori as`h vrea sa nu mai exisT rolling eyes
Ador cuLoriLe :
rosss ;x negru ;x griiiii ;x verde ;x galben ;x sj rosuuuu ;x
Imi plaCe :
sa ma plimb cu cea mai buna prieTena love struck BiuTziii love struck sj sa ne raDem de prOsTia oameniLor =p~.
sa ma prosTesC silly
sa ma dau cu rOleLe ;x
sa merG La sTranD batting eyelashes
inGheTsaTa day dreaming.
ochii albasTrii sj caprui =p~.
Nu`mi plaCe :
sa ma cerT cu prieTenii sad
sCoaLa angry
inseCteLe oh go on
sa comenTeze Cineva cu mine angry
sa caDa neTu
sa nu mearga CalCulaToru` rolling eyes
sa urLe cineva la mine I don't want to see [[simT ca mor]]
UrasC . DeTesT .
CoCaLarii ;-j
PiTsipOanCeLe
Oamenii cu mai mulTe feTse rolling eyes
Oamenii prefaCuTsi oh go on
Oamenii sTresanTsi oh go on La Care daCa le spui un LuCru nu inTseleG sj ziLniC e tot aceeasi pOvesTe oh go on

iD`u angel_sweet.dada love struck nu are rosT sa dai add daCa te incaDrezi in Termenii cocaLari sj piTsipoanCe winking DaCa depasesTi varsTa de 20 de ani winking DaCa pe neT de dai mare sj Tare dar in realiTaTe ejti PRAF`! DaCa ai aere winking ajunGe aTaTea thinking Ciaulessss love struck

asTa am scris eu love struck
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(5 Septembrie 2010 20:08 )
Raspuns anonim:
Heiiii . Sunt Roberta .
Imi plac foarte multe chestii .smug
si nu ma apuc acuma saa vi le spun .
Haii .
Fiti seriosii .
Sunt genu de fata mai inchisa .
batting eyelashes.
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(10 Octombrie 2010 19:48 )
Raspuns anonim:

imi iubesc. viaTsa chiar daCa uneori as`h vrea sa nu mai exisT
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(17 Noiembrie 2010 13:45 )
Raspuns anonim:
Esti frumos pentru ca esti urat esti prost
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(18 Noiembrie 2010 22:15 )
Raspuns anonim:
Voi ganditi inainte sa scrieti chestiile astea? 1. sunteti ratati. 2. exista facebook. 3. iar sunteti ratati.
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(19 Noiembrie 2010 21:45 )
Raspuns anonim:
Preferintele tale...conteaza varstawinking
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
Dymytros
(19 Noiembrie 2010 22:52 )
Dymytros a răspuns:
Scrie asa " suna la 9898 sunt fierbinte"
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
deejaykappa
(20 Noiembrie 2010 08:50 )
deejaykappa a răspuns:
Bazaconi
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(20 Noiembrie 2010 13:20 )
Raspuns anonim:
Te-ai prins
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(2 Decembrie 2010 18:52 )
Raspuns anonim:
Pai spuni multe chesti despre tine ce te reprezinta pe tine si le lasi si id tau (daca vrei )big grin
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(6 Decembrie 2010 07:53 )
Raspuns anonim:
Cu 13 ani in urma,Intr-o zi frumoasa.A aparut pe lume,O mindra craiasa.Al meu nume-i ingeresc,Ana-Maria ma numesc,Sunt o fata zimbitoare,Si de carte silitoare.Muzica ma pasioneaza,Jocuri multe ma preseaza,Si cit inca nu-i tirziu,Tot mai multe-as vrea sa stiu././/./.
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(26 Decembrie 2010 19:51 )
Raspuns anonim:
Gresesti enorm ca intrebi .Adica scrie chestii minore , nesemnficative.Oricum n-o sa te cunoasca nimeni dintr-un "ABOUT ME" . Poti sa-ti pui data si sa scrii : azi sunt plictisitoare , rea , enervanta .azi am dansat pana am inebunit.
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(31 Decembrie 2010 20:56 )
mihaelavisan13 a răspuns:

Mda . About me !
Larisa. . 11 .Timisoara .
Născută pe 11 august (1999,de eclipsa solara ) .
Ce`mi place şi ce nu-mi place, EU ştiu !
Totuşi, ce contează ?
Nu sunt perfectă, am defecte, dar nu oblig pe nimeni să mă accepte .
Nu vă mai obosiţi să daţi copy / paste . Aveţi minte ? Folosiţi-o !
Cam atât . Nu-ţi convine ceva, X sus în dreapta ! Simplu, nu ? Ştiu !
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(19 Aprilie 2011 10:09 )
Mykky a răspuns:
●Ce sunt eu ?!●
Sunt o simplă fată.
Sunt fata care are ceva special.
Sunt fata care iubeşte muzica. :X
Sunt o fata care iubeste dansul:X
Sunt fata care urăşte minciuna. x(
Sunt fata care este foarte sigură pe ea.
Sunt fata care întodeauna mai are ceva de spus, chiar dacă discuţia s-a terminat.
Sunt fata care nu supOrtă prietenii falşi
Sunt fata care nu este perfecta

●Ce ştiu ?!●
Ştiu că am prieteni adevăraţi, care nu mă lasă la greu. :X
Ştiu că lumea e rea.
Ştiu că viaţa e făcută pentru a fi trăită. > <
Ştiu că nu sunt Miss Univers. Spre deosebire de altele ! )
Ştiu că totul trece.

●Ce cred ?!●
Cred că prietenul fără defecte nu există. [-x
Cred că uneori, viaţa e nedreaptă. (
Cred că prietenii mei sunt cei mai buni ! > <
Cred că toată lumea are defecte.dar şi calităţi.

●Ce vreau ?!●
Vreau să devin cineva.
Vreau ca prietenii mei să nu se schimbe niciodată. [-x
Vreau o poveste fără sfârşit. :X

●Ce aştept ?!●
Îl aştept pe Făt-Frumos.

IMi place sa ma
DISTREZ:*:*:*
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*

( cu datele tale)

| Alecssa a răspuns:

Poti sa pui melodii preferat sau sa scrii cateva versuri care pe tine te reprezinta. pune si niste poze nu stiu thinking

| auroraa a răspuns:

Daca vrei un o descriere amuzanta skrie "I am me" iar daca ceva mai mult scrie la ce te gindesti deseori, ce te fascineaza, lucrurile care le iubesti, despre tine despre stilul tau si modul de a privi viata despre animalele care iti plac sau muzica care iti place, despre culoare si muzica ta preferata si despre stilul vestimentar, poti scrii despre cum petreci tu timpul liber, cu cine, etchappy
sper ca te-am ajutat