| DubstepQueen a întrebat:

Hey TPU!
Pe facebook nu imi merge sa mai adaug prieteni.Am doar 278.
Ma ajuta cineva sa pot adauga din nou prieteni?sad

Răspuns Câştigător
| AnonymNumeValy a răspuns:

Pai cred ca ai fost blocat pentru 30 zile..nu trebuie sa adaugi mai mult de 30 de prieeteni pe luna straight face stiu ca este nasol. Funda plz

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Cred ca ai fost blocata.
P.S :am o prietena care are peste 1088 de prieteni.

| Paulici99 a răspuns:

Probabil ca esti blocata! Daca e asa, depinde a cata oara esti daca e pentru prima data 7 zile, daca e a doua parca 14 zile ( nu stiu exact ), daca e a treia, a patra, a cincea... etc., 30 zile. Nu ai ce sa faci trebuie sa astepti pana ce trec zilele ale a! Sper ca te-am ajutata! :*

| Christinne3 a răspuns:

Probabil contul tau a fost blocat pentru o saptamana, adica nu o sa mai poti sa dai likeuri sau sa adaugi prieteni.Nu ai ce sa faci, decat sa astepti sa treaca saptamana asta..Si eu am avut asalaughing Sper ca te-am ajutat :*.