| Bianca777 a întrebat:

Poate o sa sune ciudat dar vreau sa va întreb ce as putea sa fac ca sa vina mai repede vacanta de vara si sa plec la mare ptc nu mai am rabdare parca timpul ar trece așa de greu.Nu vreau jigniri si prostii.Multumesc!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata mai mult. daca vei invata in fiecare zi 2-3 ore in plus, timpul va trece mult mai repede.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai poti sa te duci si acum la mare... weekend-ul trecut au fost 18 grade, numai bine de o plimbare pe plaja

| Doub a răspuns:

Nu fi aşa egoistă. sad
Gândeşte-te că vara vine şi cu bacul pentru nişte bieţi copii inocenţi...

| Bianca777 explică:

Multumesc