| blackshadow1234 a întrebat:

Se apropie Craciunul si nu stiu ce sa fac. Cateva idei? Cea mai tare idee, FUNDA!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi la o pensiune cu traditii din Ardeal sau Moldova!

| CautNume a răspuns:

Si nu stii ce sa faci.Adica?straight face Ce crezi ca poti face de Craciun?

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna!'winking
Stai cu familia si prieteni la tine acasa sau mergeti in parc ceva! Mancati mancare traditionala si bucurati-va de spiritul Craciunului si de cadouriwinking
Funda please? :*

| Krush a răspuns:

Craciunul este cel mai frumos petrecandu-l in familie/prieteni dragi. Sa iesi in oras la cumparaturi/un suc, s.a.m.d.

Funda?!

| BiancaBiiiiia a răspuns:

Craciunul este cel mai frumos, cand il petreci in familie! Dar poti merge intr-un club, sau la o cabana cu un grup mai mare de prieteni. Distractie faina!

Întrebări recente