| staincolor a întrebat:

Am si eu o problema, se cam apropie Craciunul si nu stiu ce cadouri sa le fac celor dragi, cea mai buna idee cu siguranta, ca va primi funda,,,, astept idei...

2 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Poti sa le cumperi ceva simbolic ca sa il pastreze.
Ex: o cana editata cu o poza sau scris,un tricou,o agenda frumoasa,o rama foto,un breloc,un portofel, o clepsidra frumoasa si multe altele.
Alege de pe site-ul asta, poate gasesti ceva ce-ti place :http://www.fungift.ro/. Ar trebuie sa iti gasesti ceva placut. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!

| nordka a răspuns:

Eu zic sa le cumperi cate un brelog... brelogul asta sa il pui intr-o cutiuta mica; apoi intr-o cutie si mai marisoara si apoi intr-una si mai mare, si tot asa. ar fi mai interesant daca intre cutii ai taia ziare si ai pune cate un ou sau un morcov sau un cartof sau o ceapa sau mai stiu eu ce! cu siguranta se vor amuza deschizand la nesfarsit si nu vor uita de aceasta experienta o vreme buna... un cadou ieftin, de efect si distractiv!