| BubbleShoot a întrebat:

Hey` TPU :*.
stie cineva de ce nu imi merge touch screen`ul la Lg cookie fresh?
fundita` si vot. mersii mult si paste fericit! :*::*

9 răspunsuri:
| Karizma a răspuns:

Daca nu iti merge deloc sau foarte greu inseamna ca trebuie sa mergi sa ti-l curete. Am patit la fel cu al meu si dupa ce l-am curatat nu mai aveam probleme. Daca nu merge iti iei alt telefon...mai bun. happy Paste Fericitkiss

| BubbleShoot explică (pentru Karizma):

Nu sti cam cat costa? ::*:*

| Karizma a răspuns (pentru BubbleShoot):

Nu...dar nu cred ca este foarte scump happy

| katherine585 a răspuns:

Azi mi-am luat telefonul din service care a avut aceeasi problema. Daca esti in garantie e gratis daca nu te costa 80 de lei.

| Lasatunumele a răspuns (pentru katherine585):

Imi poti spune te rog cam cat a durat pana ti l-a facut?

| katherine585 a răspuns (pentru Lasatunumele):

Poi l`am dus joi si vineri am primit un mesaj de la cei de la Bucuresti ca au expediat telefonul, iar sambata m-au sunat cei de la Orange sa imi spuna ca l`au reparat si sa merg sa il iau

| xoxolavxoxo a răspuns:

Si eu am exact acelasi telefon ca al tau si am patit la fel.Cand l-am cumparat am avut garantie 2 ani cred. L-am dus la ei de unde am luat telefonul si mi-au spus ca daca nu reusesc sa il faca imi da altul in schimb pentru ca am garantie.
Te sfatuiesc sa te duci de unde ai luat telefonul si sa le spui ca nu iti merge touch screen'ul si daca nu il pot face sa iti dea altul nou.
Bafta si Paste fericit!:*

| byenkushka a răspuns:

De la contact

| BubbleShoot explică (pentru byenkushka):

Poftim? nu am inteles ce contact? happy:*:*