| Muzika a întrebat:

Hey TPU:*! Stiti si voi ce chestii pot confectionA sau contrui? Gen origami quiling sau bratari din margele si bratarile prieteniei? ca mor de plictiseala.HELP ME! :X FUNDA la cele mai creative idei:X

1 răspuns:
| Licuriici a răspuns:

Din ata cu care faci bratarile poti incerca sa o crosetezi`happy
Sa stii ca ies modele foarte frumoase!
Daca nu stii sa crosetezi, roaga pe cineva sa te invete ca este foarte usor :*Sau cauta pe net ca si acolo iti explica destul de clar!
Pe net poti gasi si modele happy
Sau daca ai o chitara poti exersa`love struck
Mie imi place foarte mult :*
Sper ca te-am ajutat cu ceva
Sau strange capace dinalea de la dozele de suc si cauta pe net ce ai putea face cu ele...eu am gasit multe modele frumoase dar nu mai stiu unde,sad sper sa dai tu peste ele :* Byewave