| Maria1300 a întrebat:

Stiu ca pare ciudat, dar mie mi-e foarte frig! Am 12 ani... Ziua,mi-e bine,port pantaloni scurti si tricou.Dar acum,noaptea,am pantaloni lungi, 2 perechi de sosete,un tricou si doua bluze pe mine, dar tot mi-e frig. In casa nu sunt mai putin de 22 de grade deci e ok. Oare are legatura cu faptul ca sufar de pneumonie sau e altceva? Va rog sfaturi!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este strans legata de infectia la plamani.
Totusi, de ce suferi de penumonie?
De ce nu mergi la spital, sau la medic specializat sa primesti tratament adecvat pentru pneumonie?
Penumonia este o infectie grava, care netratata la timp iti poate afecta plamanii foarte rau.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Vezi ce temperatura ai.