| LaMLaMlaMa a întrebat:

sunt din Iasi judetul Iasi Localitatea Iasi.De unde pot cumpara nachos cu sos salsa si sos cu branza?

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Localitatea Iasi?
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
intrebarea asta trebuie pusa la trivia/amuzante
laughing laughing laughing

| misterioaѕa a răspuns:

Scz.dar trebuia sa rad si eu un pic

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Iașul nu este localitate ci este oraș.
După câte știu eu nu se găsește acolo. Nu prea se găsește în România.
Mai ales în Iași, în niciun caz.
Abia găsești în București dacă găsești, în rest nu.

Sper că răspunsul meu te-a ajutat!
Numai bine!

| LaMLaMlaMa explică:

Eeee hai gata am gresit si eu trebuie sa ma duceti la inchisoare? Nu se gaseste in Romania? Dar cum de se gaseste la Cinema City din Iulius Mall?

| katy1996 a răspuns:

laughing) eu nici mkr nu stiam ca exista asa ceva in Romania(doar in america) da cred ca gasesti la fastfood sau McDonald happy