| GiulyDragutza a întrebat:

Hey TPU!:-)Sunt in pana de inspiratie si nu mai stiu ce sa fac in timpul liber... aveti idei? Voi cum va petreceti timpul liber? Funda pentru cea mai buna idee:*:-)

Răspuns Câştigător
| Danielax3 a răspuns:

Uita-te la un film, iesi cu prietenii, joaca un joc, fa karaoke ( cu sau fara prieteni ), fa poze, filmeaza un videoclip, raspunde la intrebari pe TPU, joaca imvu, big farm. (eu astea joc ), fa un blog, gen http://dealepustoaicelor.blogspot.ro/, deseneaza pe http://www.desenatori.ro/, uita-te la niste ilzuii optice, asculta muzica, suna o/un coleg/a, poti si sa te filmezi cu o prietena sau singura sa zici ca faci emisiune tv., joaca-te cu sora sau fratele. daca nu singura. cu ce jucarii mai ai de cand erai mica. =)), uita-te la haine vechi, poze... jucarii... DEPANEAZA AMINTIRI., fa curat

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eu nu fac mare lucru în timpul liber.
Mai mereu stau la pc, pe TPU, precum şi alte site-uri. Mă uit la filme, şi ascult muzică.
Uneori mai şi desenez, şi citesc.
Însă, pentru că anul ăsta dau examene, mai repet la matematică şi română.
Şi cam atât!

| Ioana2008v a răspuns:

Multe chestii de facut...
- joaca-te pe calculator sau pe smartphone
- uita-te la televizor
- plimba-te, du-te in parc etc.
- citeste niste carti
- deseneaza
- confectioneaza chestii din hartie
- scrie in jurnal (daca ai unul)
- uita-te la videoclipuri pe YouTube
- sau uita-te la un film bun
- invita un prieten acasa (depinde daca te lasa parintii)

Exista multe chestii pe care le poti face...aici am dat doar cateva exemple. Bafta!