| a4andrei a întrebat:

Voi cum va petreceti timpul liber, ca eu nu mai am idei? In ultima vreme nu prea am stiut ce sa fac de plictiseala.

Răspuns Câştigător
| Andreeagen a răspuns:

Si eu ma plictisesc foarte repede... In ultima saptamana mi-am omorat timpul cu filme mai exact unu singur dar are mai multe sezoanetongue si de abia sunt pe la jumatatea celui de'al doilea sezon pana la al 6-lea mai am de muncabig grin

Eu zic sa descarci filme sa te pui pe citit sa faci un sport cevahappy
Mult norochappy

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Citeste o carte, dezleaga rebus, vizioneaza un film, navigheaza pe net, ajuta parintii la anumite treburi... daca vrei gasesti multe de facut si nu te plictisesti niciodata!

| St!L a răspuns:

Practica un sport!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

- in parc
- cautand poze
- facand poze
- ma uit la filme
- stau pe mess
- ascult muzicaa
- ma joc
- citesc
Si cand totul imi pare monoton trag un pui de somnwinking.

| Aurelia a răspuns:

Eu mi-l petrec la calculator, la TV, cantand... daca nu stii ce sa mai faci la calculator, poti asculta muzica pe youtube sau sa te uiti la filme...si pe trilulilu sa stii ca sunt filme! Sau vorbeste pe messenger cu prietenii...citeste o carte! Sunt multe de facut, eu foarte rar ma plictisesc! Ba din contra, nu prea am timp sa fac tot ceea ce-mi propunwaiting

| TipulVerde a răspuns:

In timpul meu liber eu: stau pe net, citesc, pictez, scriu, cant la chitara, dansez, inchid ochii si visez...

| NoMore a răspuns:

Citeste carti. Multe.
Citeste Biblia, daca vrei sa te si amuzi laughing

| EAElena a răspuns:

Iesi prin locuri noi cu prieteniihappy. Daca ai iubita incercati sa faceti lucruri noi, iesite din comun.Alatura-te aventurii.Si cu siguranta timpul o sa zboare.