| Imidaifunditsa a întrebat:

Va place sa petreceti timpul liber afara cu cineva? Funda!:*

Răspuns Câştigător
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Da desigur cu prietena meabig grin ne distram si radem la maxim:d si apoi strigam ajutor nu mai potlaughing) funda? mersi pop:*

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Imi place sa imi petrec timpul liber afara cu prietenii si uneori, imi place sa fac plimbari singura happy.

| Codruta a răspuns:

Bună! Da îmi place, dar uneori prefer să fiu singură big grin O zi bună!

| OaKi12 a răspuns:

Da imi place. Funda.

| KaRy a răspuns:

Da,cu my BF prin parcuri cu rolele,cu bicicleta, prin oras, la shopping, la un suc sau sa mergem impreuna cu alti prieteni la strand.winking

| yanis a răspuns:

Cand reusesc da...

| ComputerGeek a răspuns:

In casa cu PC-ul...Din pacate...

| ColorfullButterfly a răspuns:

Noormal...