| monika_9877 a întrebat:

Cu ce va petreceti timpul liber? ( in afara de pc )

25 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@Psiholoaga si Flav: Mai strangeti, frate cojile alea de pe jos!

| Silvia a răspuns:

Ies in cartier si stau cu prietenii[cand am chef], ma uit la tv, desenez, dorm laughing
Ce imi mai vine mie in minte cand ma plictisescbig grin

| Flav a răspuns:

Subscriu la ce-a zis psiholoaga, dar mai beau si-un pet de bere. laughing

| Barajag a răspuns:

Dupa ce vin de la munca, imi fac o baitza pana mi se increteste pielealaughing... pap ceva, urmand apoi calculator...si uite asa mai trece o zihappy

| psiholoaga a răspuns:

Sparg seminte in fata blocului.

| psiholoaga a răspuns:

Ardnaxur, daca vrei si tu o gura de bere si un pumn de seminte, poti sa zici frumos, nu e nevoie sa faci pe duralaughing

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ma plimb, ma dau cu rolele, joc basket...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Muzica, citir, calatorit.

| inna a răspuns:

Plimbari in aer liber, citesc, exursii, gatesc, ma uit la filme, shopping etc.

| JackieSue a răspuns:

dorm

| Klara a răspuns:

Ma uit la TV, mai ies pe afara, mai plec pe undeva...laughing
:d

| sorin a răspuns:

In oras, la un gratar, la pescuit.

| remus a răspuns:

Timp liber... eu nu am timp nici sa mor, numai cine nu vrea nu are de lucru, gospodarie, pescuit, pc, experimente mecanice etc.

| Abcfunny a răspuns:

Stau in coltzu strazihappy

| Marii a răspuns:

Citesc sau ies cu rolele prin oras happy

| marry a răspuns:

Ma plimb..ascult muzica...

| catthshshshs a răspuns:

De obicei citesc, ma uit la tv, la plimbat in ultima vreme mai putin...trece timpul asta doar ca uneori greu :d

| daddy a răspuns:

Uitatul la tv
plimbarile
asc muzica
fac rebusuri
^_^

| Lary a răspuns:

Citesc, la Tv, ma plimb...happy

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Ies afara cu prietenii.smug
sau ma uit la un film.[ori de groaza ori comedielove struck]

| kuka a răspuns:

Desenez tampenii :}

| scootsie a răspuns:

Citesc mult...Biblia.Apoi,incerc sa salvez cat mai multe persoane de la indiferenta fata de Dzeu... Tu unde te situiezi in relatia cu Divinitatea? Ma plimb, admir natura, hranesc pasarele, am multe prietene cu care ma intalnesc, imi fac noi prieteni si multe alte lucruri asa ca nu stiu cand trece timpul!

| valyutzu a răspuns:

Fotbal

| eu_3271 a răspuns:

Ies pe afara cu prietenii, citesc, ascult muzica, ma uit la tv...si altele.

| danukck a răspuns:

Afaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.love struck.

parccccclove struck...

in afara de citit tv, pc, parcu` si prietenii imi ocupa tympu liberlove struck.

:*!