| Otils a întrebat:

Vreau sa imi recomandati niste filme de groaza gen Frozen ( 3 adolescenti au ramas blocati intr-un telescaun si 2 dintre ei au sarit si i-au mancat lupii ) Multumesc anticipat! !

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Uita-te la The Grey, nu vei regreta. e super tare cu niste naufragiati care se lupta cu lupii pentru supravietuire. funda?

13 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Iti recomand seria de filme Saw, sau Grotesque (asta este super tare)

| Dumniezău a răspuns:

The Grudge,Silent Hill,Saw,Shining,The dark tower,The Collector(te va impresiona,iti recomand),the exorcist, Final Destination, Devil, 1048, The exorcism of Emily Rose, Constantine, Nosferatu.
Funda?

| Aimèeeee a răspuns:

Final destination

| AnkaAncuta a răspuns:

Evil Dead (2013)

| Otils explică:

Va multumesc tuturor... voi vedea trailer-urile de la fiecare si voi decide raspunsul castigator

| Public22 a răspuns (pentru Otils):

Uita-te la the grey mai intai, chiar e gen the frozen, super tare

| Public22 a răspuns (pentru Otils):

Scuze, acum mi-am dat seama. The frozen este alt film nu are treaba cu lupi, e putin horror, dar nu cu trei adolescenti care sunt mancati de lupi sau ceva de genu

| RickGrimes a răspuns:

Oooo! Iti plac genurile mele :*. Am eu un film foarte bun cu 2 parti:
Fritt Vilt 1 si Fritt vilt 2
Este si partea a 3-a dar nu tio recomand deoarece nu are sens. cele 2 parti sunt, cum ar fi Continuari. gen la seriale. prima parte si a doua. fundita? :*

| alleluiaah a răspuns:

Final Destination (toate filmele), Saw, Piranha, Bait, Masacrul din Texas. Eu m-am uitat la toate in 3D. laughing Daca esti tare de inima uita-te si tu tot in 3D. Nu o sa regreti, decat daca o sa-ti vina imagini in cap dupa ce te uiti la ele laughing)

| alleluiaah a răspuns:

Sau A Haunting in Salem, My bloody Valentine, Resident Evil, Prometheus, Shark Night, Taken, The Darkes Hour, The Expendables, The Green Hornet, The Hunger Games.

| ralucaella28 a răspuns:

Masacrul din Texas

| GeorgykR a răspuns:

The Grudge (are mai multe parti) sau Drag me to hell -sper sa-ti placawinking

| k1dme a răspuns:

Incearca si: "drum gresit " este de groaza 99 la sutahappy... funda?