| FireEye a întrebat:

Vreau sa ma ajutati. Dati plz si mie un sfat ce telefon sa imi iau. De exemplu eu as dori cu multe butoane ca la Blackbarry sau cu touch-screen.
Ce telefoane sa iau de la firmele:
Nokia, LG, ALcatel, Samsung? Ma gandeam sa imi iau un HTC WILDFIRE dar este 69 euro /abonament 2 ani - vodafone dar cu internet. care costa destul :-

Răspuns Câştigător
| AndreeaXoXoXo a răspuns:

Nokia daca vrei sa dureze mult. HTC daca vrei sa fie de calitate. Si ia-ti telefon cu adroid pe el. O sa semene cu ce-ti doresti tu poate mai ieftin. Android 2.2.

1 răspuns:
| iKatherin a răspuns:

Bună, eu îţi zic din propria experienţă. Telefoanele Nokia sunt cele mai bune, mie mi.a căzut de N ori pe scări sau pe jos şi nu a avut nimic. Momentan am un Lg cookie, dar dacă scrii foarte multe mesaje nu.ţi recomand LG Cookie, eu vreau să mi.l schimb cât mai rapid că scriu foarte naşpa mesaje cu el. Dacă eşti o fană al mesajelor să.ţi iei Lg de ăla cu tastatura [duh, am uitat cum se numesc, dar sigur ai văzut]. Succes smug.