| ForţaMâţu a întrebat:

vreau sa-mi ziceti niste vraze tari ca sa pot da pe spate... funda

1 răspuns:
| Ady3835 a răspuns:

Chilotzi cu gluga, ciorapi cu siret,cravata cu fermoar,adidasi cu bretelelaughing, ciorapi cu pedale,cutit cu luneta, topor cu amortizor,harlet cu gprs,blana de sarpe,galeata puma cu antena,grebla nike cu hands-free, chiloti,adidasi cu bretele,ciorapi reebok cu gluga, lant cu tuner fm,set schiuri cu remorca,nike-uri puma,hartie igienik second-hand,ob-uri ninja, caine indopat cu magiun, role decapotabile…