| blackumafia a întrebat:

Care imi ziceti niste cadre bune pentru poze tari? sunt baiat si vreau sa fac niste poze sa dau fetele pe spate, si ceva vestimentatie daca imi puteti sugera ar fi perfect.Va dau funda!

1 răspuns:
| alexandracazan a răspuns:

Pai ai putea face niste poze intr.un loc mai fashion adica de exemplu undeva unde sunt tot felul de chestii vechi cum ar fi ceva pietre sau stanci vechi si ai putea sa iti iei niste blugi si o camasa in carouri care sa fie desfacuta sucesti un pic manecele si o lasi descheiata cu o perche de blugi si iti pui o perche de ochelari de soare si undeva intr-un loc mai fashion cum ar fi asta :P http://www.google.ro/......tp?/imgres ceva de genu'
FUNDA?