| MedeeaAndree a întrebat:

vreau si eu idei pentru adevar si provocare multe idei mai ales pentru provocari ca numai stiu ke provocari sa mai ziclaughingfundita:*

4 răspunsuri:
| edytzu4 a răspuns:

Numerele scrise cu posteriorul pe perete happy, mancarea unei frunze laughing, sa stea in bratele unuia 3 runde, sa bea un pahar pana la fund, sa iti aduca suc, sa faca 4 ture de incapere cu spatele, si tot asa laughing

| bianca17_5869 a răspuns:

Pt fete i-uri (stand in fata unui baiat, putin aplecata.sa se lase usor in jos si sa se ridice, iar cand sa ridica sa puna punctul pe i :d)
Pt baieti flotari deasupra unei fete
-sa bage pixul(agatat de curea cu o ata) intr-o sticla
-sa scrie cu posteriorul data nasterii sau un numar mare.pe perete, usa sau altceva
-sa bea 5 pahare de bere.sau un pahar cu multe bauturi amestecate
.nu mai stiu acum... daca imi mai amintesc revinbig grin

| CosBin a răspuns:

Provocare:

Trage o linie cu creta pe jos si pune-l sa treaca pe sub linie laughing (e imposibil, dar o sa va distrati teribil ca este obligat sa incerce).

| FFabi17 a răspuns:

Dragutze: Spune-i lui @ ca il iubesti/cantai o senerada lui @/Amuzante:dai o palma lui @/fa un spectacol de streaptes/Scarboase:pune Ketchup in urechea lui @ si lingelaughing/muscal de mana pe @/Funda?:S