| mery0608 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de provocari si de intrebari la adevar si provocare (intrebarile sa fie in asa fel incat sa incurce, va rog!).

1 răspuns:
| Florinaa14 a răspuns:

Poti:
- pune un baiat sa se imbrace in fata sau invers

- pune pe cineva sa faca dus imbracat
- poti sa pui pe cineva sa danseze gangamstyle
- daca joci acasa si ai acces la un frigider pune pe cineva sa se lipeasca cu limba de gheata si sa stea 3 minute acolo

sunt multe dar ti`le zic pe cele mai impo pentru mine si prietenii mei

Da`te de 5 ori de-a rostogolul si apoi incearca sa stai in cap.

Scrie un sms amoros si trimite`l unui numar aleator.

Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.\

Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostit (a)

Imita un profesor de la scoala.

Suge`ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.

Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.

Incearca sa stingi o lumanare doar cu nasul

Timp de un minut comporata`te ca o maimuta in jungla

Sa mananci o bucata de ciocolata cu mustar pe ea.

sa iesi pana pe hol/in curte in lenjerie intima si sa stai 5 min si sa dansezi parca ai fii intr-o discoteca

sa-l imiti pe basescu.

sa strigi in gura mare ca te`ai indragostit de mama-omida

Punel/o sa danseze cu mopul

Sa vorbeasca cu un anumit accent pana la sfarsitul jocului

sa sarute cu limba un obiect din apropiere

sper sa-ti placa

sa faca flotari cu cineva pe el

sa epileze un baiat pe picioare

sa-si frece nasul de cel al unui jucator

sai dea cuiva webu si sa dea 5 pupici sau sa dea tricoul jos daca e baiat sau sa bea apa cu lingurita Sunt multe chestii pe care le poate face la web

sa strige in gura mare ''vreau la mama''

sa-i dea un pupic primei persoana de sex opus pe care o vede

sa cheme pe cineva la el acasa acel cineva sa creada ca vor fi doar ei doi

p. s: tipa, sa nu se supere, dar mi'au placut.
bafta
pa.pa [pentru intrebari la adevar nu prea stiu...] Fundita happy?