| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU:X am terminat clasa a 8 a si voi da examenele, diriginta ne-a dat o fisa cu programa la matematica, intrebare este daca la examene se da doar* din tot ce scrie pe acea prorama? funda.

7 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Si noi de unde stim ce scrie in acea programa?

Răspuns utilizator avertizat
| andrei50497 a răspuns:

Da, subiectele vor fi doar din acea programa. Nu va da nimic ce nu ati invatat.

| gamesu a răspuns:

Da se da ce scrie in programa pentru ca asa e legea si st peste tot aceleasi subiecte asa ca invatale bine pe astea

| theoanna a răspuns:

Pe 25 iunie dai la lb. romana si pe 27 la mate, funda?:*

| anonim_4396 explică (pentru theoanna):

Asta stiam!laughing) mai invata sa citesti! eu NU am intrebat pe cat sunt examenele!winkingsi. mai vrei si funda? 1laughing) nu ai sansewinking pa.

| andreeasp a răspuns:

Da examenul se va da din ce scrie pe acea programa pentru ca aceea a fost facuta de catre minister iar examenul fa fi facut tot de catre minister big grin