| OrangeWind a întrebat:

Am si eu o nelamurire.La admiterea la liceu de anul acesta, imi completez fisa de inscriere la liceu, adica imi scriu liceele si profilurile la care vreau sa merg inainte de examene sau dupa ce am terminat cu examenele?

Răspuns Câştigător
| marta_3895 a răspuns:

Dp cum tin minte eu (st in clasa a 9) anul trecut cand le-am completat, am facut`o dupa examene. dar s`ar putea si inainte,
de exemplu eu le-am dat anul trecut in mai, la inceput,.big grin
dar am auzit de la o verisoara care e in clasa a 8.ca le da in iunie deci e foarte posibil sa le completezi dp examen, daca si u le dai in iunie cel mai bine.ar fi sa vb cu dirigu/a tau/a.big grin
cum am facut si eu
asa vei sti sigur ceea ce te intereseazabig grin
sper sa intelegi cevahee hee big grin
pa!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Inainte de examen!

| aysha11 a răspuns:

Dupa examene. Pentru ca trebuie sa fie calculate mediile de admitere si apoi sa le treci pe fisa cu liceele.